Dnes je utorok, 24.máj 2022, meniny má: Ela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Ako si vybrať správne džínsy pre ženy na základe vašej postavy?

december 31, 2021 - 11:00
Dámske rifle patria medzi základ našich šatníkov, pretože sa dajú rýchlo a jednoducho kombinovať do širokého spektra outfitov. Na bežné nosenie ide o nesmierne variabilný kúsok, ktorého výber si však zaslúži našu pozornosť. Výber padnúceho páru džínsov posunie tvorbu vašich outfitov na nový level. Ako si vybrať ideálne dámske rifle podľa vašich predstáv? Ktoré rifle sú ideálne pre aké postavy?
Foto: 
Envato Elements

Ako si vybrať dámske rifle podľa postavy?

Vybrať si ideálne dámske rifle môže byť celkom ťažkým orieškom. Medzi nesmierne variabilné modely sa v posledných rokoch ukázali skinny džínsy. Tento druh riflí je totiž vhodný pre všetky postavy, pretože sa priamo prispôsobí vašim krivkám. Medzi strihy, ktoré sú taktiež vhodné na široké spektrum postáv patrí cigaretový strih, či bootcut strih. Tieto modely sú veľmi lichotivé a môžu podporiť elegantný vzhľad vašich outfitov. Všetky strihy v rôznych farebných prevedeniach nájdete na https://modivo.sk/c/zeny/oblecenie/dzinsy.

Mom džínsy sa v posledných rokoch dostali nesmierne do popredia. Najmä tie s vysokým pásom sú obľúbenou voľbou mnohých dám, pretože sú nesmierne vhodné na bežné kombinovanie a pritom vyzerajú dobre v športových aj elegantných štylizáciách. Boyfriend džínsy odporúčame skôr štíhlejším dámam, pretože pridávajú objem. Zároveň je dôležité spomenúť, že vysoký pás je dnes nesmierne trendy a môže predĺžiť vaše nohy, rovnako ako vylepšiť symetriu vašej postavy.

Čo treba ešte pri výbere zohľadniť?

Pri výbere dámskych riflí je podstatné zohľadňovať okrem strihu aj množstvo ďalších faktorov. Základom je najmä materiál – napríklad pre skinny džínsy je nevyhnutné, aby materiálovo obsahovali elastan, vďaka čomu sa prispôsobia vašej postave. Pri mom džínsoch, či iných voľnejších strihoch sú vhodné aj čisto bavlnené materiály, ktoré sú hrubšie a lepšie držia tvar.

Veľký vplyv na vzhľad riflí má aj umiestnenie vreciek – napríklad čo sa týka vzdialenosti. To má napríklad obrovský vplyv na to, ako bude v daných rifliach vyzerať váš zadok. Veľmi obtiahnuté rifle sú nielen nepohodlné, ale rovnako nevyzerajú dobre a môžu byť aj zdravotne škodlivé. Dámske rifle je potrebné vyberať aj podľa farby rifľoviny, pretože to má tiež veľký vplyv na schopnosť zakomponovania riflí do každého outfitu.

jeans02.jpg

Ako si vybrať správne džínsy pre ženy na základe vašej postavy?
Foto: 
Envato Elements

Aké sú trendy pre dámske rifle?

Aj dámske rifle podliehajú trendom. V posledných mesiacoch sa z klasických skinny džínsov presedlalo na mom džínsy a postupne na zvonáče. Veľmi populárne sú takzvané wide leg džínsy, ktoré sú rozšírené priamo od pásu rovnomerne po celých nohách. Model bootcut džínsov je však tiež nesmierne populárny najmä pre štíhlejšie postavy, pretože krásne zdôrazňuje postavu.

Čo sa týka trendov v rámci kombinovania džínsov, veľmi podstatné je uvedomiť si, že kombinovanie je nesmierne variabilné. Dámske rifle môžete kombinovať  s košeľou, tričkom, mikinou, blúzkou, crop topom aj svetrom. Trendy outfit môžete vytvoriť napríklad keď skombinujete trendy dámske rifle s trendy svetrom. Trendy svetre pritom môžete nakupovať na https://modivo.sk/c/zeny/oblecenie/svetre.

Dámske rifle – často kladené otázky

Aká farba rifľoviny je najviac neutrálna?

Medzi najneutrálnejšie farby rifľoviny patrí napríklad svetlo modrá, ktorá sa dá nosiť počas celého roka. Výborne vyzerá k svetlým aj tmavým odtieňom. Pri výbere vhodného strihu môžete takéto dámske rifle využiť na milióny štylizácii. Rovnako však môžete siahnuť aj po tmavších modeloch, ktoré majú rovnaké charakteristiky.

Ako zaručiť, že si vyberiem pohodlné dámske rifle?

Zárukou toho, že rifle budú pre vás pohodlné je predovšetkým výber správnej veľkosti. Výber veľkosti by sa však mal odvíjať aj od materiálu. Ako sme už spomínali, skinny džínsy sa vo veľkom dokážu vašej postave prispôsobiť, ale klasické mom džínsy z bavlny sú pevné a neflexibilné. Kombináciou správnej veľkosti k danému materiálu docielite skvelý výsledný efekt, čo sa týka pohodlia nosenia.

- - Inzercia - -